Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ludzie... kpina. ...To centrum outoetowe ejst w 60% puste. wiekszosc lolai jest albo niewokonczonych albo nawet nie znalało nabywców. tam jest czynnych 10-15 klepów i pustki pustki pustki. zenada. ludzie sie smiali chodzac po pustych korytarzach 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.Pani  Doroto Awiorko   kiedyś jak fotograf robił zdjęcie to chociaż mówil   -"uśmiech" na tych zdjęciach wszyscy , łącznie z obsługą są smutni , dlaczego???? Może czas robić radosne fotografie ?   :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopiero tydzień po otwarciu,a  Outlet świeci pustkami. Połowa sklepów jeszcze w stanie surowym. Po co tak huczeć o wielkim otwarciu, skoro funkcjonuje raptem kilka sklepów. Pierwotne ceny artykułów specjalnie pozawyżane, żeby kupujący miał wrażenie wielkiego rabatu (dla przykładu: malutki, cieniutki notesik z empiku, taki formatu kieszonkowego za 70 zł, obok nalepka z przeceną 50%, czyli 35zł- wychodzi regularna cena z normalnego sklepu, z ciuchami jeszcze gorzej- cieniutkie kardiganiki za 100zł). Szkoda czasu i pieniędzy :P Nie wróżę Outlet Center zbyt długiego istnienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cos dla motlochu przed swietami     ja wole regularnie wpadac do ciuchlandu na osiedlu   efekt  100%  wiekszy   nie musze kupic swetra za 70 zl aby miec drugi za 1 zl  bo kupuje 2  za suma 50 zl    rozumiesz motlochu  !!!
Ale chodzisz w starych łachach, też sie masz czym chwalić :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozawyżane ceny na maksa, taniej kupicie w innych centrach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie też takie wysokie, nie przesadzaj. W galeriach na wyprzedażach zdarzają się niższe, ale tylko przez abaty pokroju 50% W Outlet Center jak widziałem wszystkie są minimum 20% mniejsze jak tego samego towaru gdzie indziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trafiłyście na jakieś oferty? Co fajnego sobie kupiliście na święta, mi mążkupił świetną kurtkę narciarską za pół ceny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz poświąteczne wyprzedarze, większość asortymentu za pół ceny, albo i taniej. Chyba szykuje się wymiana towaru na półkach :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się dopiero wybieram w najbliższy weekend:) słyszałam, że otworzyli nowe sklepy i to nie sportowe, tylko takie zwykłe typu Reserved, Sinsay czy Cropp:) Nie mogę się doczekać szczególnie wizyty w Sinsay - tam normalnie ceny są baaaaardzo niskie, a co dopiero w outlecie!:)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm ale w Sinsay to raczej ubrania dla nastolatek są (liceum, gimnazjum).. ;) Ja idę specjalnie do Mohito - klasa sama w sobie:) tylko nie wiem czy będą jeszcze płaszczyki z tego sezonu? (choruję na czerwony!)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W grudniu było mało sklepów, to fakt, ale teraz jest coraz więcej, otwierają się nowe. Mają też dużo promocji, praktycznie co chwile coś, wystarczy poczytać na fb, albo przejść się i zobaczyć. A teraz zaczynają się dodatkowe wyprzedaże zimowe, można np kupić modny szalik czy czapkę za 5 zł. itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E tam czapkę, ja kupię żonie patelnię w Dajarze, tylko nie wiem czy ceramiczną czy teflonową? wezmę dwie, a co tam jak szaleć to szaleć :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Galeria na pewno zyska na tych nowo otwartych sklepach, szczególnie jeśli utrzyma poziom promocji taki jak dotąd, drugie buty za 20 zł to przecież prawie jak za darmo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Galeria na pewno zyska na tych nowo otwartych sklepach, szczególnie jeśli utrzyma poziom promocji taki jak dotąd, drugie buty za 20 zł to przecież prawie jak za darmo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie... kpina. ...To centrum outoetowe ejst w 60% puste. wiekszosc lolai jest albo niewokonczonych albo nawet nie znalało nabywców. tam jest czynnych 10-15 klepów i pustki pustki pustki. zenada. ludzie sie smiali chodzac po pustych korytarzach 
Jest ponad 30 sklepów na pewno, co prawda ilość ma się podwoić, ale najfajniejsze marki są już dawno 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
konwent tatuażu się zbliża więc może trochę się zapełni :P poza tym zawsze w weekendy jest sporo ludzi zresztą kto lubi stać w kolejkach? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi tam wystarczą te co są mohito, reserved, big stars, cropp, diverse, 4F, bialcon, empik, rossmann... nawet nie jestem w stanie wymienić wszytskich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E tam oblężenie to będzie dopiero w ten weekend na Konwencie Tatuażu 2015 ! Takie wydarzenie chyba pierwszy raz będzie organizowane w Lublinie, a będą to nie tylko pokazy tatuażów, ale też koncerty muzyczne, pokazy motocykli, nawet można będzie wziąć udział w drifcie jako pasażer, zobaczyć podwieszanie ciała, itp. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się wybieram ze znajomymi specjalnie na koncert Pandemonium i Dead Survivors, yeah! wcale się nie zdziwię jak ktoś z naszej paczki wyjdzie stamtąd z tatuażem ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyznać trzeba, że konwent to było wydarzenie niespotykane, jak w świecie podziemnym, wytatuowani ludzie, z kolczykami, igłami, na hakach, z motorami, duże pozytywne wrażenie, że centrum coś takiego organizuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...